Tj Slovan Ivanovice na Hané

Mistrovské utkání 1.B sk.A 17.kolo

28.04.2011 16:27

FC Svratka Brno - TJ Slovan Ivanovice na Hané 4:1 (1:1) Branky: 42.min.Kašík , 61.min.Hrouzek , 69.min.Putna , 82.min.Hrouzek - 37.min. Černý

Sestava Ivanovic: Vymazal M. - Chmelař J.,Černý Z.,Moravec R.,Pazdera P. - Kábele V.,Šimeček R.,Kufa M.,Škarabela R.(87.min. Medřický J.),Deutsch - Šimek J.(58.min.Neckař R.)

Co říci k zápasu.Ivanovičtí se ujali vedení po rohovém kopu kdy krásně centroval Deutsch a hlavou zavěsil Černý.První poločas to byla bitva.Domácí se mohli ujat vedení,ale v 5.min. reflexivně vykopl patičku z malého vápna Vymazal.Další pokusy končily všechny nad bránu.V 42.min. domácí udeřili.Využili dlouhého autového vhazování,které putovalo až do malého vápna,kde se odrazil ke Kašíkovi a ten zavěsil.Ve druhém poločase měl velkou šanci Kufa v 55.min.Jeho střela z 11.metrů ale byla slabá a velmi nepřesná.Domácí následně dali na 2:1.Další šance Černého-přímý kop.Domácí gólman se štěstím vyrazil na břevno a rohový kop.Poté už jen stříleli domácí a vítězství urvali svou velkou bojovností a hlavně obrovskou vůlí po vítězství.Ivanovičtí by se měli vzpamatovat do dalších kol.
Další mistrovský zápas v 16:00h Ivanovice n/H - FK SK Bosonohy (výsledek z podzimu 3:1)