Tj Slovan Ivanovice na Hané

Mistrovské utkání 1.B tř. 18.kolo

08.05.2011 10:54

Slovan Ivanovice na Hané - FK SK Bosonohy 2:2 (1:1) Branky:41.min. Šimeček, 59.min. Škarabela - 28.min. Havlík, 70.min. Messiah

Sestava Ivanovic: Vymazal - Chmelař,Moravec,Černý,Pazdera - Škarabela,Šimeček,Kufa,Deutsch (64.min. Krammel) - Šimek (79.min. Stašo),Neckař (88.min. Medřický)

Do utkání lépe vstoupili hosté. Vytvořili si tlak,který ale dlouho nebyl odměněn gólem. Podařilo se jim to až v 28.minutě kdy po rohovém kopu hlavičkoval osamocený Havlík a padl první gól. Ivanovičtí se nevzdali a od té doby byli do konce prvního poločasu lepší. Odměna za aktivitu přišla v 41.minutě. Po rohovém kopu a skrumáži na malém vápně se míč odrazil k Šimečkovi,ten ač stál zády k bráně si krásně pokryl míč a z otočky vstřelil zasloužený vyrovnávací gól. Do druhého poločasu opět lépe vstoupili Ivanovičtí. Trestý kop z půlky hřiště v 59.min.,který byl adresován do velkého vápna propadl ke Škarabelovi a ten zkušeně zpracoval,počkal si na brankáře hostí a krásně zavěsil, 2:1 pro domácí. Od té doby bohužel převzali iniciativu hosté a byli jednoznačně lepším týmem. V 70.min. se hostující hráč, zoufale bojující na levé straně Ivanovské zálohy uvolnil, odcentroval na druhou stranu,kde byl nepokrytý Messiah a ten skóroval. Bosonohy neustále tlačili domácí před jejich bránu a nebýt dnes velmi dobře chytajícího Vymazala,odvezli by si tři body. Dnes zaslouží pochvalu z řad domácích Vymazal a Šimeček,kteří odvedli maximum.
Příště AFK Tišnov - Slovan Ivanovice na Hané. Pojede se k vedoucímu týmu tabulky, tady očekávat že se bude bodovat, by bylo asi dosti troufalé.