Tj Slovan Ivanovice na Hané

Mistrovské utkání 1.B tř. 22.kolo

11.06.2011 12:15

TJ Slovan Ivanovice na Hané - TJ Sokol Bořitov 2:3 (1:0) Branky: 39.min. Neckář, 71.min. Olejníček - 47.min. Klicpera, 52.min. Koláček, 57.min. Šmerda

Sestava Ivanovic: Vymazal - Pospíšil, Moravec, Černý, Polách - V.Kábele, Šimeček, Deutsch (74.min. Medřický), Škarabela (74.min. Kufa) - Neckář, Šimek (52.min. Olejníček)

Komentář: Domácím se vrátil po zranění Pospíšil a v týdnu dostal podmínku Černý. Stále chyběli zranění Pazdera + Chmelař. Do 20.minuty se zápas odehrával mezi šestnáctkami. Poté přišla 20.min., nákop z poloviny hřiště, který směřoval do velkého vápna Bořitova. Tam byl u míče Šimek, kterého fauloval hostující brankář Richtr. Diskutabilní zákrok posoudil rozhodčí jako penaltový. K penaltě se postavil Černý,ale trestuhodně ji zahodil. Hostující brankář ji lapil. Za 2.minuty měli obrovskou šanci hosté, kteří vystřelili z velkého vápna padající míč přímo do brány, ale brankář Vymazal zázračně vyboxoval. Poté přišli na řadu tři úniky Neckáře, který TRESTUHODNĚ všechny šance zahodil. Až v 39.min., kdy šel po !4! osamocen konečně vsítil gól a to zasloužený, hosté kromě jedné šance byli neviditelní! Ve druhém poločase přišlo to, čeho se každý obával. 47.min. hosté po faulu centrují z lajny a Klicpera krásně přehlavičkuje domácího hráče. 52.min. Koláček vsítil druhý gól. 57.min. po zbytečné ztrátě ve středu hřiště a chybujícím brankáři Vymazalovi vstřelil Šmerda gól na 1:3. Poté se snažili domácí bojovat. V 81.min. přišel druhý dikutabilní verdikt rozhodčích. Olejníček z rohu vápna centroval na malé vápno, míč nikdo netečoval a zapadl za překvapeného Richtra. Pomezní ale signalizoval ofsajd a zřejmě se domníval že domácí Černý míč tečoval. Ale opak byl pravdou - netečoval! Těžko říct. Míč opravdu netečoval, ale Černý pohybem jasně naznačoval snahu trefit míč. Záleží na rozhodčích. Tenhle verdikt ale zápas neovlivnil, byla to tragická první čtvrdhodina druhého poločasu. Hosté vyhráli zaslouženě, za velkou bojovnost v druhém poločasu!