Tj Slovan Ivanovice na Hané

Mistrovské utkání 1.B tř. 20.kolo

19.05.2011 16:19

TJ Slovan Ivanovice na Hané – FKD 1:5 (0:1) Branky: 79.min. Kufa z pen., - 23.min. Jakeš,48.min. Fober z pen., 65.min. Danč, 72.min. Jelínek M., 81.min. Kabele P.
Č.K.:26.min. Černý

Sestava Ivanovic n/H: Vymazal – Černý, Chmelař (12.min. Olejníček), Moravec, Polách – Škarabela (63.min. Kabele V.), Šimeček, Kufa, Deutsch – Neckař (83.min. Stašo), Šimek

Pro Ivanovice velmi smolný zápas. Do inkasovaného gólu Drnovice k ničemu nepustili. Ivanovičtí se mohli dostat do vedení když v 18.minutě šel sám na brankáře Brtníčka Neckař,ale samostatný únik trestuhodně zahodil. V 23.minutě nedokázali odkopnout z velkého vápna !čtyři! Ivanovičtí hráči míč, mezi ně vletěl Jakeš a skóroval. Domácí se stále snažili,ale velmi jim uškodilo v 26.minutě hloupé vyloučení Černého,který v přerušené hře kopl hostujícího Jakeše.Do druhé půle nastoupili zcela odevzdaní domácí,kteří se na nic nezmohli.Vrcholem byla v 48.minutě penalta,kdy Polách fauloval hostujícího hráče.Fober penaltu s přehledem proměnil.Poté vládli na hřišti už jen hosté,kteří si po dlouhé době zastříleli a s chutí si užívali pohodového druhého poločasu.