Mistrovské utkání 1.B třídy sk.A 16.kolo

21.04.2011 14:08

Slovan Ivanovice na Hané - Olešnice 0:1 (0:1) Branka: 37.min. Vlasák.
Sestava Ivanovic: Vymazal - V.Kábele,Moravec,Chmelař,Polách (56.min. Šimek) - Škarabela (84.min. Pazdera),Černý,Kufa,Pospíšil (46.min. Deutsch) - Neckář,Šimeček

Komentář k utkání: Domácí nastoupili do zápasu s novou posilou Kufem,který přišel na přestup z Břeclavi.V prvním poločase se hra odehrávala spíše mezi šestnáctkami.Za zmínku stojí v 20.min. útěk Olešnického hráče,který šel sám na Vymazala.Dostíhající Pospíšil ho stáhl a mělo se červenat.Rozhodčí mlčel.Dále v 28.min. střela Olešnice do břevna a hned následně do tyče.V 37.min. nesmyslně vyběhl na centr Vymazal,z klubka hráčů se míč odrazil na šestnáctku,kde pohotově zavěsil do pod břevno Vlasák.Ivanovice si nevypracovali vyloženou šanci.Sna jen pološance Šimečka a Černého a v 44.min. tvrdá střela z 25.metrů Chmelaře,kterou vyrazil Olešnický brankář na rohový kop.V druhém poločase se domácí dostali do očekávaného tlaku.Ale opět bez úspěchu.Dvě hlavičky Šimečka a střelu Škarabeli zvládnul dobře chytající hostující gólman.Ke konci zápasu po minele Chmelaře se netrefila Olešnice,kdy hostující hráč šel sám na Vymazala.Mrze jí to nemuselo,protože zápas dotáhla ke třem zaslouženým bodům. PŘÍŠTĚ SVRATKA BRNO-IVANOVICE NA HANÉ SOBOTA 15:30H.