Tj Slovan Ivanovice na Hané

5. kolo OKRESNÍ PŘEBOR :

14.09.2015 16:45

 

Dědice  -  Ivanovice na Hané   2 : 5   ( 1:2 )

Branky:Olejníček Petr 2, Boniatti Miroslav, Kabele Vojtěch, Tkáč Martin

Asistence:Olejníček Petr 3, Neckář Radek, Kabele Vojtěch

 

Sestava Ivanovic: Klimek,Chmelař, Pýrek, Doupovec, Gergely,Kabele, Kramel, Boniatti, Deutsch, Olejníček, Neckář

Střídali: Tkáč, Gottwald, Stašo, Medřický

Napsali k utkání na: www.fotbalunas.cz:

Favorit se nadřel

      Dědicím se v letošním ročníku vůbec nedaří a okupují poslední místo. Hosté z Ivanovic mají naopak patřit k tomu lepšímu, co nás v soutěži potká. Tento rozdíl se měl projevit na hřišti, ale nebylo tomu tak. Domácí dlouho drželi naději na bodový zisk, o kterou však přišli v samém závěru zápasu.

        Úvod zápasu byl pro hosty šok a naopak pro domácí veliké povzbuzení. Již ve 3. minutě usměrňuje Doupovec míč za záda svého spoluhráče Klimka a domácí jdou do vedení.  Jenomže z vedení se domácí neradují dlouho. Za pět minut je srovnáno a prsty v brance má Boniatti. Bojovnost domácích a kombinační hra Ivanovic, to byl největší kontrast v tomto zápase. Nebylo tedy divu, že ve20.minutě jdou hosté do vedení, když se trefil Olejníček. To bylo na dlouhou dobu vše.

     Úvod druhé části hry opět lépe vyšel domácím. Ve 47 minutě se rozpomněl na své kanonýrské časy Marek Höfer a srovnal. Tato branka domácí hodně povzbudila. Rvali se o každý metr. Tentokráte to nebyl odevzdaný soupeř z minulých zápasů. Hosté byli zarputilostí domácích hodně překvapeni a nemohli se dlouho prosadit. O všem se rozhodlo v 72. minutě, kdy strhl vedení na stranu hostů Kabele. Domácí museli riskovat a to se jim neoplatilo. V 80. minutě se podruhé trefil Olejníček a rozhodl tak o vítězství Ivanovic. V poslední minutě dal kosmetickou úprav u skóre Tkáč, ale to na rozdělení bodů nic nezměnilo.

Ohlasy k zápasu:
Martin Vymazal (brankář Dědic): Ivanovice mají hodně silné mužstvo, ale my je tentokráte hodně potrápili, což mě překvapilo. Bojovali jsme, měli jsme i několik šancí,které jsme neproměnili a v závěru nakonec třikrát inkasovali. Je to škoda.

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.