Tj Slovan Ivanovice na Hané

Novinky u mužtva TJ Slovan Ivanovice na Hané.

 

 

Ještě než se dostanem k informacím na příští sezonu, dovolíme si Vás informovat o dění v našem klubu koncem uplynulé sezóny a po jejím ukončení.

Již před koncem minulého ročníku avizovalo několik klíčových hráčů A týmu ukončení aktivní činnosti v tomto klubu. Po zjištění této skutečnosti došlo vedení výboru spolu s trenérem k závěru, že i po přislíbení nových posil A týmu, domluvené trenérem, by nebylo doplnění mužstva dostatečné.  Po tomto závěru jsme se dohodli, že na následující sezónu se pro A mužstvo přihlásí III. třída místo okresu. S trenérem A mužstva panem Boniattim bylo domluveno, že po ukončení sezóny působení v našem klubu  ukončí. Tím bychom chtěli poděkovat trenérovi panu Boniattimu za rok fotbalové sezóny strávené u nás a popřát mu hodně štěstí v budoucím angažmá.

 

 

Po konci sezóny  došlo k oslovení několika hráčů, zda by neměli zájem hrát III. třídu ( hráči kteří tuto soutěž již hráli ) plus fotbalových rodáků našeho města. V neposlední řadě také oslovení našich dorostenců. Zde je seznam hráčů kteří přislíbili účast v následné sezoně 2016/2017

 

Klimek Vladimír

Rudolf Vlastimil

Jičínský Michal

Gergely David

Chmelař Jaroslav

Kramel Tomáš

Kabele Vojtěch

Kabele Petr

Moravec Renek

Olejníček Petr

Boniatti Miroslav

Macháň Petr

Valach Jiří

Čepička Petr

Přikryl Pavel

Raušer Jiří

Indra Petr

Gurtler Samuel

Němec David

Stryček Dominik

 

Trenéři : Olejníček Petr

Moravec Renek

 

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.