15.09.2011 19:03

Ivanovice n/H - Černá Hora 1:3 (0:3)
Branka Ivanovic: 67.min Neckář
Sestava Ivanovic: Klimek - Stašo, Moravec René, Chmelař, Polách(48.Kramel) - Černý, Šimeček, Šimek, Stříž Jan - Neckář, Konupka

Ivanovice vstoupily do utkání velice špatně. Po chybách a nedůsledné obranné činnosti prohrávaly ve 24. minutě už 0:3. Poté do konce prvního poločasu byla hra vyrovnaná.Ve druhé půli si už domácí vytvořili šance. Ale z malého vápna trestuhodně netrefil bránu Konupka a po pěkné přihrávce Stříže střílel Neckář jen do brankáře. Snížit náskok se podařilo až v 67.min. Individuálně se prosadil Neckář, který obešel čtyři protihráče a střelou z hranice šestnáctky vymetl šibenici.

Vůbec se nám nevydařil vstup do utkání. Přistupovali jsme pozdě k hráčům, nechávali jim hodně prostoru. Z toho vyústily tři šance hostů a ti je dokázali stoprocentně využít. Když prohráváme tak brzy 0:3, těžko se s tím dá něco udělat. Nějaké šance jsme měli, ale hlavně vázla kombinace a přechod do útoku. Po takovém výkonu jsme nemohli pomýšlet na bodový zisk.