Tj Slovan Ivanovice na Hané

Mistrovské utkání 1.B tř. sk.A 9.kolo

06.10.2011 14:15

TJ Tatran Kohoutovice - TJ Slovan Ivanovice na Hané 3:1 (2:0), Branky:6.min. + 38.min. Cvingráf, 73.min. Koubek - 82.min. Stříž Jiří, Č.K.:2.min. Moravec René

Sestava Kohoutovic: Velan – Procházka, Zechmeister, Nešpor, Cupák – Knee (62.min Pospíšil), Koubek, Hrbek, Cvingráf M. (77. Hanák) - Božek, Kreutzer

Sestava Ivanovic: Klimek - Chmelař, Stašo, Moravec René, Pazdera - Moravec Patrik (69.min. Medřický), Stříž Jan, Šimeček, Stříž Jiří - Neckář, Kramel

Hororový zápas pro Ivanovice. Hosté padli po třech výhrách v řadě. Problémy se ukazovaly už před zápasem. Chyběli Černý, Pokorný, Šimek, Konupka. Ve 2.minutě Renému Moravcovi vypíchl domácí útočník míč a jelikož postupoval sám na Klimka, René Moravec ho stáhl. Jasná červená. Těžký direkt hned ve 2.minutě utkání. Hosté se soustředili na pečlivé bránění celý první poločas. Ale hned v 6.minutě po nákopu do vápna neudržel Klimek míč, ten mu vypadl a Cvingráf pohodlně skóroval. Domácí dále mleli hostující Ivanovice, ale jejich šance většinou jen končili u vápna hostů. V 38. minutě opět nákop do vápna, Klimek nepochopitelně opět neudržel míč, ten mu vypadl a Cvingráf pohodlě po druhé skóruje. Za dvě minuty domácí ještě nastřelili břevno. Bohužel první poločas se zbytečně zkazil nedisciplinovaností Moravce R. + dnes v 1.pol. velmi špatně chytajícího Klimka. Do druhého pločasu nastoupili Ivanovice dobře. Domácí měli v obraně okénka. Jedno mohl využít Jiří Stříž, který po přihrávce Neckáře v 49.minutě promrhal jasnou šanci na malém vápně. Za 10.minut opět Jiří stříž utekl domácím, obstřeloval Velena, ale minul. V 67.minutě poslal krásný centr Jan Stříž na svého bratra Jiřího, ten ale bohužel nedosáhl. Velká škoda. Dnes oba dva Střížové dělali velké problémy pomalé obraně hostů. V 73.minutě bylo rozhodnuto. Koubek na hranici vápna dostal míč, byl zády ale obtočil se kolem bránícího Kramela a zvyšuje na 3:0. V 82.min. konečně proměnil Jiří Stříž svůj brejk a s pomocí domácího Nešpora upravil kosmeticky výsledek na 3:1. Další šance ve 2.poločase Kohoutovic už nebyli využity, buď akce končili na vápně, nebo už zachytal opět Klimek a podržel mančaft.
Zasloužené vítězství Kohoutovic. Ivanovice spoléhali pouze na rychlé brejky, které nedokázali proměnit. Pochvalu zaslouží hráči, protože celý zápas v 10 odbojovali!